Ocieplanie wnętrz

Moc koloru !


Gładkie, stonowane, minimalistyczne powierzchnie

Styl minimalistyczny. Gładkie powierzchnie. Idealne tło dla charakterystycznego koloru. Aby życie codzienne nabrało energii. Nie zamykaj się w prostocie, bielach i szarościach. Daj się ponieść fantazji. Bądź jak dziecko i pokoloruj swój dom. Małe dzieci nie kolorują całych powierzchni tylko poszczególne fragmenty. Zrób to samo. Poniżej znajdziesz kilka propozycji od nas.

Kolorowe krzesła do przełamania rutyny. 


Dziecięca kraina. Biel przełamana różem. Idealny pokoik dla księżniczki. Gdy na ścianach Twojego dziecka będzie się działo za dużo, nie będzie się mógł skupić i nie poczuje się bezpiecznie w swoim pokoju. Wystarczy kilka elementów do idealnej kompozycji. 


Poczuj się jak nastolatka albo mała księżniczka. Sypialnia dorosłego, nie musi być szara i nijaka. Niech małżeństwo też poczuje się małe dzieci


Biuro w domu. Ale na pierwszym miejscu pasja i hobby właściciela. Podkreśl to co kochasz. Najważniejsza jest samorealizacja. Praca to dodatek do całości. 


Zapraszamy gości do słonecznego salonu. Niech Twoi znajomi też poczują tą energię. Zaproś ich do uroczego kąciku 


Przedpokój widziany przez różowe okulary. Poczuj się odprężona już po przekroczeniu progu Twojego domu


A na koniec idealna kawa. Aby taka była zadbaj o wyjątkowe podanie. Niech Twój kubek będzie jedyny w swoim rodzaju. A kawa niech patrzy na Ciebie z uśmiechemPozdrawiamy

                                                                            
Komentarze

Popularne posty