Ciasne, ale własne

Mieszkanie nie musi być duże!


Nie liczy się ile metrów ma mieszkanie, tylko jak jest zagospodarowane. 

W małym mieszkaniu można połączyć kuchnie z salonem. Dzięki temu mamy kuchnie, jadalnie i miejsce do przyjmowanie gości w jednym.


Zabudowa kuchenna na zamówienie umożliwia wykorzystanie maksimum miejsca. Szafki możemy umieścić pod sam sufit. Posłużą nam one do schowania rzadziej używanych rzeczy. 


W przypadku małych metraży estetyka jest najważniejsza, ponieważ nasi goście widzą wszystko i to przez cały czas wizyty. Ciężko jest coś schować czy ukryć. Warto więc zabudować sprzęt agd np. lodówkę, piekarnik czy zmywarkę. 


Za pomocą kilku trików można wizualnie oddzielić od siebie poszczególne "pomieszczenia". Korzystając z "wyspy" lub stolika barowego, oddzielamy kuchnie od salonu. Część salonową możemy pomalować na inny kolor lub jak na powyższych fotografiach położyć kamień za telewizorem. Można też dodać efekty świetlne. 


Dzięki połączeniu kuchni, salonu i jadalni razem mamy dodatkowe wolne pomieszczenie. Możemy je zagospodarować na pokój dziecka, a jeśli nie mamy maluch może on zostać naszą sypialnią.


Przez to, że mamy ograniczony metraż, wydzielmy część sypialni na garderobę. Zmieści nam się tam wszystko na co nie mamy miejsca w pozostałej części mieszkania.  


Dobrym wyborem jest garderoba do której można wejść. Jest ona wystarczająco duża. Pomieści wiele przedmiotów, nie tylko ubrań czy butów. 


Także pamiętajmy, to nie metraż, a zagospodarowanie przestrzeni jest ważne. Wszystko można estetycznie i wygodnie zaaranżować, wystarczy tylko pomysł. 
Stworzeniem idealnych mebli zajmiemy się MY

                                                                         
Serdecznie polecamy

Komentarze

Popularne posty